Srpen 2013

Jídelníček 30.8.

30. srpna 2013 v 21:41 | Piggy |  Co jím...
Snídaně: čokoládový muffin, jablko
Svačina: rýžový plátek, 3 plátky šunky, káva s mlékem
Oběd: rybí filé s bramborovou kaší
Svačina: 1,5 kompotované broskve
Večeře: rybí filé s kaší (menší porce)
Občerstvení po běhu (druhá večeře): 2 malé mrkve
Pohyb: pohyb u koní, chození po Praze, běh 22 min.

Se dneškem jsem opět celkem spokojená. Především mám radost z druhého poúrazového vyběhnutí, které mě úplně nabilo energií. Delší běh by klíční kost zatím bohužel "nerozdýchala". Všechno chce čas.
Mám za sebou dnes také konzultaci s výživovou poradkyní, od které jsem odcházela zaplavena novými informacemi, které by mi snad měly pomoci. Mé obavy, že to bude vyhazování peněz oknem, se naštěstí nepotvrdily. O tom, co jsem se dozvěděla, přichystám samostatný článek. :)

Jídelníček 27.9.

29. srpna 2013 v 21:38 | Piggy
Snídaně: cereálie s mlékem
Svačina: nic
Oběd: ovesná palačinka s tvarohem, banánem a hořkou čokoládou
Svačina: nic
Večeře: grilovaná makrela, krajíc chleba

Za dnešní den se tedy moc nepochválím. Ráno jsem se cereáliemi bez okolků řečeno přežrala. Palačinka rozhodně není zrovna lehké jídlo, ač neskutečně dobré (ovesné palačinky jsem dělala poprvé) a večeře taky bída. Vím, že ryba sama o sobě je ideální hubnoucí potravina, ale na večer celá makrela s chlebem nic extra. Nicméně jsem se jí nevyhla. Zítra bude líp.

Jídelníček 28.8.

28. srpna 2013 v 20:38 | Piggy |  Co jím...
Snídaně: 2 toasty s burákovým máslem, hrst cereálií
Svačina: nic
Oběd: kuřecí závitek se šunkou a sýrem, rýže
Svačina: ice coffee, jablko
Večeře: těstoviny se zeleninou a tuňákem (zbytek od včera)
Pohyb: běh 24 min. (asfalt)

Je mi báječně!!! Po dvou měsících jsem si byla zaběhat. :) Neříkám, že to byl vzhledem k mé ještě nezhojené zlomenině klíčku úplně geniální nápad (chirirg by si ťukal na čelo), ale já měla strašnou chuť. Musela jsem přece vyzkoušet nové botky. Ano, zatím to opravdu není na žádné delší vzdálenosti, ale mám radost i z takové chvilky. Déle by to nejen neustála kost, ale musím i postupně znovu rozvíjet fyzičku. A teď především musím zprovoznit Nike+ čip, který mi neuvěřitelně pomáhá a díky kterému jsem před nějakou dobou běhala 20 km jako nic. Už abych se do toho zase dostala.
Co se týče jídla, nic extra, ale nic hrozného.

Abych mohla nosit to, co chci!

28. srpna 2013 v 20:21 | Piggy |  Proč hubnu?
Nakupování oblečení je snad jedna z největších holčičích vášní vůbec. Proč asi jsem jí nepodlehla také já?
Ne že bych neměla obhlížení regálů (v omezené míře) ráda a že bych neměla radost z věcí, které si koupím... Naopak!
Pakliže již něco kupuji, znamená to obvykle mnoho a mnoho úsilí a téměř ve všech případech tomuto momentu předcházely chvíle depresí a sebenenávidění.
Snad si ani nedovedu představit ten pocit přijít do obchodu a sáhnout po první věci, co se vám zalíbí a koupit ji. V mém případě je faktor vzhledu na věšáku téměř nepodstatný, neboť když si svůj vysněný kousek vezmu da kominky, zpravidla zjistím, že v něm vypadám jako vepřík nebo ho v horším případě ani neobleču (viz včerejší vybírání kalhot)... Pak vidíte, jak si totožnou věc zkouší o dvacet kilo lehčí slečna a vypadá v ní božsky. Pukáte závistí.
Už jenom proto, abych zjistila, jaký tedy ten pocit je, musím zhubnout.


Nové botičky!

28. srpna 2013 v 17:19 | Piggy |  Jak to zvládám...
No abych se nepochlubila, že? Včerejší nákupy byly pěkně na levačku. Při výběru kalhot bych si nejraději vyrvala vše vlasy z hlavy. Nakonec jsem to neudělala proto, že být tlouštík je pořád lepší než být tlouštík a plešoun dohromady.
S výběrem běžeckých bot to zas bylo nekonečné rozhodování. Díky bohu, že alespoň při výběru bot nemám (díky noze 37) trable s velikostmi, což je také problém mnohých. A s koupí jsem naprosto spokojená, odnesla jsem si domů fialové krasavice vyobrazené pod článkem. Takže jsem si splnila přání o minimalistických běžeckých botách lehkých jako pírko. Nejsou tedy prodávány vyloženě jako běžecké, nýbrž jako tréninkové boty. Jsou tudíž všestrannější, ale od jiných minimalistických bot s označením běžecké se v podstatě neliší. Jsou neuvěřitelně flexibilní (ohnete je v pohodě do kroužku) a pohodlné tak, že se to ani nedá popsat. :D To bych nebyla já, abych je nenosila aspoň po baráku, když běhat ještě nemůžu. Nemůžu se dočkat, až je odzkouším v terénu... Už aby to bylo.

Jídelníček 27.8.

27. srpna 2013 v 22:03 | Piggy |  Co jím...
Snídaně: bílý jogurt s BeBe mini a banánem
Svačina: broskev, rýžový plátek
Oběd: těstoviny se zeleninou, tuňákem a olivovým olejem
Svačina: nic
Večeře: celozrnná kaiserka - 1/2 s cottage, 1/2 s pomazánkovým máslem a šunkou, paprika
Pohyb: cca 35 min. taneční podložka (úplně propocené triko)

Konečně jsem zase spokojená s tím, jak jsem dnes jedla.

Dej si facku, tlusťochu!

27. srpna 2013 v 9:39 | Piggy |  Jak to zvládám...
Ano, přesně to jsem si říkala včera večer po svém žravém záchvatu... Ach bože. Čekala jsem, kdy přijde ten (již dobře známý pocit), kdy se ve Vás z ničehonic probudí ta šelma, která ovládá Vaše tělo a nutí ho jíst, jíst a žrát. Vaše vůle se neztratí, je pořád na povrchu, ale není dostatečně silná na to, aby šelmu zastavila. Prostě to nejde. Neovládáte se.
A to se mi stalo včera. Večer samozřejmě.
Následují výčitky, bědování, mísící se s pocitem přežrání. Co může být lepšího, že?
Rozhodla jsem se svůj včerejší jídelníček nezveřejňovat. Uklidňuji se tím, že když je to jednou, nic až takového se nestalo. Musím se držet dál. Dneska to bude jiné. Šelma je nažraná a spokojeně odpočívá.
Ranní váha 77,1 kg. Pokud se to zítra přehoupne pod sedmičku, v což zbožně doufám, mohu si přidat další datum do menu.
Musím se pochlubit, že jsem objednaná na konzultaci k výživářce. V ceně je celková analýza fyzické kondice a povídání o jídelníčku a pitném režimu. Je to zařízeno přes kamarádku, tudíž je to za skvělou cenu 299 Kč! Jsem doopravdy zvědavá, co se dozvím (kromě toho, že mám nadváhu a mám jíst pravidelně). Mohlo by mě to trochu nakopnout.
A dneska mě čekají nákupy. Na víkendové oslavě jsem si roztrhla svoje nejoblíbenější kalhoty. :( Takže mě zas čeká odpoledne plné stresů s výběrem nových kalhot. Nicméně mám v plánu si zaručeně zlepšíít náladu čím? Koupí nových běžečkých bot! Své "staré" Dart 9 jsem se rozhodla si ponechat na tělák (ač mám teď zákaz cvičení na minimálně 2 měsíce) a už mám vyhlídnuté nové miláčky. Myslím, že to bude nejlepší motivace pro moji klíční kost, aby se co nejrychleji hojila.

Jídelníček 23.8., 24.8., 25.8.

25. srpna 2013 v 18:44 | Piggy |  Co jím...
23.8.
Snídaně: ovocná miska (ananas, broskev, jablko)
Svačina: BeBe
Oběd: kuskus s tuňákem a zeleninou
Svačina: nic
Večeře + noční sváči: 2 plátky grilovaného vepřového, zeleninový salátek, potom pár hrstí brambůrků, pár piv

Oslava narozenin u kamarádky na chatě... Výčitky moc nemám, měla jsem ode všeho vážně jen trochu. A vyhnout se tomu prostě nejde.

24.8.
Probudili jsme se kolem poledne (já jen tak mimochodem vedle matrace s polovinou těla pod skříní) a jelikož první jídlo dne v tuto hodinu nepovažuji za vhodné nazývat snídaní, rozepíšu to tak trochu jinak...
12:15 : čokoládový muffin s karamelo-salkovou polevou (11 z 10 doktorů doporučuje při dietě! :D), pár piškotů, banán
16:30 : 2 suchary s cottage, 150 g ananasu
18:15 : kukuřičné placičky s pomazánkovým máslem

Trošku rozhozený jídelní režim, ale za tu oslavu to stálo. Nejlepší akce za opravdu dlouhou dobu. Domů jsem se dostala kolem té čtvrté a měla jsem dost velký hlad. Ještě před najezením jsem se zvážila a bylo tam 76,6 kg! Zapisovat do menu to ale ještě nebudu, protože druhý den ráno to bylo zase nad tou sedmičkou.

25.8.
Snídaně: zákusek od babí (nevím, jak se to nazývá)
Svačina: kafe s mlékem
Oběd: kuřecí řízek s bramborem
Svačina: 2 hrsti cereálií, meloun, 2 bonbóny Tatiana :/
Večeře: celozrnný rohlík s Almette, suchárek

No dnešek nic moc. Čím plnější žaludek mám, tím víc a víc mě to nutí žrát. Večeře však byla celkem dobrá, což ve mně navozuje ten skvělý pocit polosytosti.

Abych se cítila dobře.

22. srpna 2013 v 23:57 | Piggy |  Proč hubnu?
Rozhodla jsem se založit novou motivační rubriku. Mám v plánu ji postupně rozvíjet a připomínat sama sobě (a snad i ostatním "spoluhubnoucím") smysl mého/vašeho počínání. Zásoba důvodů je nevyčerpatelná.
................................
Omluvte mi, že začínám takovýmto klišé.
"Hubnu proto, abych se ve svém těle cítila dobře."
Ale toto je zkrátka důvod, jenž zastřešuje všechny ostatní. Proč bychom hubly, kdybychom se ve svém těle cítily tak, že to lepší být nemůže?
Tato otřepaná fráze je ve skutečnosti shrnutím všech důvodů, kterými se budu zabývat v dalších článcích.
Jeden příklad za všechny... Znáš ten pocit, když z nějakého důvodu musíš jít před kamarády (nebo někým jiným), čímž jim dáváš prvotřídní výhled na tvoje ne zrovna ukázkové pozadí v kalhotech, které sotva dopneš? A to samozřejmě v den, kdy ses ráno v zrcadle prohlížela a kroutila hlavou, jak je to možné?
Já to znám moc dobře. V tenhle okamžik se teda vážně zrovna great necítím. Jediné, co cítím jsou pohledy na mých pánevních vycpávkách.
Ale dobrý pocit nemusí přijít až po závratných výsledcích. Člověk může mít dobrý pocit z vlastní vůle nebo z toho, jak jí. Cítit se zdravě je přece taky k nezaplacení!

Jídelníček 21.8. a 22.8.

22. srpna 2013 v 20:04 | Piggy |  Co jím...
21.8.
Snídaně: BeBe mini s bílým jogurtem, broskev
Svačina: toast s burákovým máslem, hrst ostružin
Oběd: čínské nudle se zeleninou a kuřecím masem
Svačina: 1 tyčinka Kinder Bueno, 2 hrsti cereálií
Večeře: grilovaná kuřecí křídla, plátek chleba
Pohyb: chůze

22.8.
Snídaně: cereálie s mlékem (porce!)
Svačina: nic
Oběd: rizoto s hráškem, kukuřicí a kuřecím masem
Svačina: nic
Večeře: 2 suchárky s cottage, 2 se šunkou, paprika
Pohyb: půl dne u koní

Včerejšek byl přesným příkladem toho, jak se to dělat nemá. Měla jsem žaludek stále naprogramovaný na babičkovskou stravu a chuť na sladké byla zkrátka nezvladatelná. Spát jsem šla až s nepříjemně zasyceným žaludkem...
Tak mi řekněte, proč jsem se, sakra, probudila s takovým hladem? Takže jsem sežrala (tomu se nedá říct snědla) velikou misku cereálií... Těch slaďoučkých čokoládových samozřejmě. :/ Ale během dne jsem to celkem spravila. Jsem spokojená hlavně s večeří. A nehoní mě mlsná, což je víc než pozitivní.


Žiju!

21. srpna 2013 v 12:31 | Piggy |  Jak to zvládám...
Velice se omlouvám za svou několikadenní neaktivitu bez jakéhokoliv upozornění apod. Musím vás uklidnit, že jsem stále mezi živými a na blog jsem nezanevřela. Důvod mého zmizení byla nabídka na poslední chvíli jet s kamarádkou na chatu. V tom fofru jsem opravdu neměla čas napsat na blog.
Od včerejšího večera jsme zpět. A musím vám říct, že jediný můj výlet o těchto prázdninách se povedl na výbornou. :) Nebudu rozepisovat, co kdy a jak jsme dělaly, ale zkrátka budu mít na tyto prázdniny ještě jinou vzpomínku než zlomenou klíční kost.
Jediný problém. Znova opakuji, že se jednalo o výlet k babičce. A jak všichni víte, babička a hubnutí k sobě jdou asi jako ďábel a kříž. A to ani nemusí být vaše babička. Takže teď stravování nebylo tak úplně podle mých představ. Na váhu jsem dnes ráno stoupala s oroseným čelem, ale ukázala mi 77,8 kg, což znamená, že jsem naštěstí nic nepřibrala, pouze jsem se zbrzdila v ubírání. Ode dneška zase pokračuji. Zapisovat si tam jídelňáky by opravdu žádnou cenu nemělo, takže také ode dneška.
A mám jednu super zprávu!
Dnes ráno jsem byla na kontrole u chirurga a na rtg byl konečně viditelný alespoň malý svalek utvářející se mezi úlomky. Po chvíli přemlouvání pan doktor přistoupil k sundání ortézy, která už se za těch 8 týdnů téměř stala mou součástí. Ale pěkně otravnou součástí. Mojí radost z toho, že se můžu opřít o vlastní záda a nevypadám jako robot však hned pan doktor přebil tím, že na koně si nesednu ještě tak 2 měsíce(!). A na stejnou dobu mi napsal omluvenku na tělocvik... :(
Budu teď na nějakou dobu ještě větší mrzák. Ramena jsou tak oslabená, že mám problém unést vlastní ruce a pravou ruku většinu času ještě stejně budu muset nosit v závěsu na šátku a hýbat s ní můžu mnohem míň než předtím s ortézou. Nicméně už se nemůžu dočkat, až se dnes po takové době konečně vyspím v lidské poloze a v noci se nebudu probouzet s odkrvenýma rukama. Juchůů!

Jídelníček 14.8.

14. srpna 2013 v 22:16 | Piggy
Snídaně: jahodový jogurt, toast s domácím burákovým máslem, hrst borůvek
Svačina: kafe s mlékem, půl papriky, cottage
Oběd: tortilla (kuřecí maso v těstíčku, salát, rajče, okurka, dresing)
Svačina: nic
Večeře: tortilla
Pohyb: cca půl hoďky na taneční podložce, procházka, "práce" u koní

Sestřička dnes vařila, proto ty tortilly. Zatraceně dobrá věc. Až tak moc si to zas nevyčítám, jsem docela spokojená s dnešním pohybem (na mé současné možnosti). :)

Jídelníček 12.8. a 13.8.

13. srpna 2013 v 21:06 | Piggy |  Co jím...
12.8.
Snídaně: musli s mlékem
Svačina: hrst mandlí, knackebrot s cottage
Oběd: kuřecí maso na karamelu s rýží a zeleninou
Svačina: nic
Večeře: jablko, 2 rýžové plátky
- později cca 2 hrsti oříšků wasabi
Pohyb: procházka,

13.8.
Snídaně: ovesná kaše, 2 broskve
Svačina: 2 proužky 85% čokolády
Oběd: couscous se zeleninou a krabími tyčinkami
Svačina: 2 toasty s domácím burákovým máslem, banán
Večeře: celozrnný rohlík s cottage
Pohyb: taneční podložka - cca 1 hod., nákupy, procházka

Konečně jsem zase spokojená a jakž takž bez výčitek. :)
Včerejší oběd byl trochu kaloričtější, nicméně bych řekla, že jsem to večer spravila. Neříkám, že wasabi jsou dietní záležitostí nebo tak, ale rozhodně lepší než pár pivek, což byl původní plán na včerejší večer. Nakonec jsme totiž zakotvili v čajce.
A dnešní den, ač pojatý tak trochu více sladce, bych taky hodnotila kladně. Udělala jsem si doma burákové máslo a trochu jsem to s ním odpoledne na tu svačinu přehnala (je totiž fakt mňamózní), ale zas takový děs to snad není. Oprášila jsem taneční podložku. Možná je to trochu dětinská záležitost, ale zabrat to vážně dá a někde jsem četla, že na tvarování postavy je to ideální záležitost. Bohužel nevydržím moc dlouho, protože klíční kost je na otřesy pořád docela citlivá. Každopádně je to jedna z mála možností intenzivnějšího spalování v mém současném stavu. A je to zábava.
Zjištění dnešního dne: Baví mě hubnout! :D No uvidíme, jak dlouho mi to vydrží... Ale cítím se fajn.


Jídelníček 10.8. a 11.8.

11. srpna 2013 v 21:02 | tlustoprd |  Co jím...
10.8.
Snídaně: přesnídávka s rohlíkem
Svačina: Kaštany
Oběd: hovězí vývar, celozrnný rohlík s Lučinou, 3 plátky kuřecí šunky
Svačina: nic
Večeře: těstoviny s tuňákem, kukuřicí a paprikou, pár kousků grilované vepřové panenky
Pohyb: procházka se psem


11.8.
Snídaně: bílý jogurt s cereáliemi
Svačina: jablko, točená zmrzlina
Oběd: kuřecí maso v těstíčku se zeleninovým salátem a hranolkami (restaurace)
Svačina: malá točená zmrzlina
Večeře: meloun
Pohyb: výlet na hrad (chození), procházka se psem

Achjo... Tak tyhle dva bych vystihla slovem bída. :( Především dnešek. Dvě (!) zmrzliny a vydatný obídek v restauraci opravdu není úplně ideální cesta k lepší postavě. Styď se! Byli jsme s rodinkou na hradě (můj první výlet mimo Prahu za tyto prázdniny), což se prostě bez takovýchto věcí neobejde. Nicméně jsem úplně mrtvá a celá ruka a záda bolí jako blázen. Za chvilku mažu spát. Vážně mě v současném rozpoložení zmůže naprosto všechno.
A co se týče včerejška... Vím, že Kaštany je snad jedna z nejnedietnějších věcí na světě, ale bez nich prostě nemůžu žít. Když chcete alkoholika odučit pít, musí se to dělat postupně. Stejně tak je to s Kaštanoholikem. Chtěla jsem si je dopřát jako odměnu za minulé dny (vážně jsem to měla naplánováno dopředu :D), jenže to jsem ještě nevěděla, co napáchám dál.
A co je ještě lepší, že nemohu říct, že to bude zítra lepší. Slíbila jsem totiž, že uvařím kuřecí na karamelu a večer míříme s klukama na pivo. No paráda. Nějak se s tím zkrátka budu muset poprat a zachránit se tam, kde to jde.


Koňskej absťák

11. srpna 2013 v 9:35 | Piggy |  Jak to zvládám...
Zdravíčko! :)
Včera byl zvláštní den. Téměř nevím, co jsem dělala... Ono to vlastně možná bude tím, že jsem nedělala skoro nic. :D
Už jsem si zvykla na to, že celé dopoledne běhám po domu jako víla v noční košili. Převléknout se se vždycky přinutím až na oběd. Tedy občas. Ono je pro mě s tou zlomeninou takový převlíkání ještě pořád pekelně těžkej úkol. :/ Ale líná jsem taky, to zase jo... Takže celý dopoledne většinou kreslím nebo čtu.
Po obědě jsem vyrazila ke koním, že je vezmu na lonž a alespoň odpoledne strávím nějak smysluplně. Jenže pak jsem se dozvěděla, že je majitel už vzal oba jezdit. Ti budou utahaní, chudáci. Taky vím, že je na mě tak trochu naštvanej, že jsem si ten úraz udělala zrovna na prázdniny. Měla jsem tam být každý den a s klukama makat. Možná bychom si zajeli nějaký závůdky. A ono ne. Mam děsnej absťák. Chodim s klukama do kruhovky a lonžuju, ale neposadím se na ně ještě minimálně měsíc. Navíc cítím, že jsem tam potřeba. Majitel jezdí jako prase, kamarádka je pořád pryč a když je náhodou tady, stejně na ni musím při ježdění dohlížet. Všechnu práci, kterou jsem s nimi udělala, bude za tu dobu fuč. Achjo, achjo, achjo. :( Takže ve stáji jsem se otočila a jela zas domů, kde jsem dělala překvapivě zase houby.
Dneska jedeme s rodinkou na Zvíkov. Bude to poprvé, co za tyto prázdniny opustím Prahu. A jsem zvědavá, co na to bude říkat moje ruka a rameno, které pekelně bolí i při kratších procházkách.
Držte mi palce a užívejte prázdnin dokud můžete! :*

Jídelníček 9.9.

10. srpna 2013 v 11:31 | Piggy |  Co jím...
Snídaně: rohlík s Gervais
Svačina: rohlík s Gervais :D
Oběd: těstoviny s tuňákem, kukuřicí a paprikou
Večeře: bílý jogurt s cereáliemi

Harry Potter night

9. srpna 2013 v 15:41 | Piggy |  Jak to zvládám...
Zdravíčko! :)
Mám dnes doopravdy pozitivní náladu, o níž se musím podělit.
Jak jsem se již včera ráno zmiňovala, konala se včera u kamarádky filmová noc. Výběr filmů se značně zjednodušil po šokujícím zjištění kamaráda, že na světě existuje někdo, kdo viděl pouze dva první díly Harryho Pottera. Ano, tím zaostalcem jsem já. Z filmové noci se tedy stala ryze čarodějnická záležitost. Začalo se třetím dílem a jelo se do dnešního dopoledne. Rozhodně jsem dnes o něco "vzdělanější", avšak rozhodně únava byla silnější, tudíž díly od Fenixova řádu dál si pamatuji spíše v útržcích. Akce neměla chybu. Obličej Harryho jsem po 6 hodinách nemohla sice již téměř vidět, avšak tváře polospících či spících kamarádů kolem (když jsem zrovna bděla já) jsou zážitkem. Ano, o nic lépe jsem nevypadala... Fotky jsou přímo skvostné. :D
Před chvílí jsem přijela domů, kde zrovna nikdo není (jak já to miluji...), dala si oběd a za chvilku mám v plánu zalehnout, trochu dospat a narovnat si tělo, které spánkem v nelidské pozici s kamarádovou snad půltunovou hlavou na (zdravém ;)) rameni v kombinaci s nepohodlnou ortézou, dostalo zabrat. Mimo to jsem se po návratu domů vážila. 78,2 kg! Další téměř kilo dole! Jsem unavená, ale je mi moc fajn.
Krom toho jsem si udělala včera ohromnou radost v podobě koupě knížky. To už jsem doopravdy dlouho neudělala. Jedná se o Bouři mečů od George R. R. Martina a už se nemůžu dočkat, až začnu číst. Až se prospím... ;)

Jídelníček 8.8.

9. srpna 2013 v 15:09 | Piggy |  Co jím...
Snídaně: musli s mlékem, sklenka jablečného džusu
Svačina: jablko, proužek hořké čokolády
Oběd: bageta Caprese
Večeře + noční občerstvení: toast se sýrem a kuřecí šunkou, topinka, pár hrstí brambůrků, 2 sklenky Radlera
Pohyb: nákupy

Jídlo a pivo k akcím jako je filmová noc zkrátka neodmyslitelně patří. Nicméně já jsem se sebou spokojená. Brambůrky jsem spíše tak ochutnala a večeře nebyla velká.

Diet killer

8. srpna 2013 v 8:56 | Piggy |  Jak to zvládám...
Dobré ranko.
Dneska mě vyhnal z postele hlad a kručení v břiše. Je to možná zvláštní, ale ten pocit hladu je mi na jednu stranu docela příjemnej. Myslím spíš psychicky než fyzicky, ale jen když to není moc dlouho. :P Tak jsem seběhla dolů nasnídat se. To už jsem dávno věděla, na co se vrhnu. Musli s mlékem, moje závislost. Ano ano, vím, jak je to s musli (hlavně tím čokoládovým křupavým - mňam)... Vytlemená rodinka a nějaký to obilí na sáčku a člověk si má myslet, jak zdravě jí. A ono prd. Dala jsem si porci o dost menší než normálně a i tak jsem byla zasycená až běda. K tomu ještě sklenička jablečného džusu.
Ale to pořád není důvod nadpisu článku. Diet killer bude totiž především dnešní večer. Jsem pozvaná na filmovou noc. A asi víte, s čím jsou podobné události spjaty. Žrádlo, žrádlo, pivo, žrádlo, pivo, pivo... A na velkého dietáře si tam hrát nechci, to bych si asi něco od kluků poslechla. Prostě se budu hlídat a všeho s mírou. Ale těším se. Moc moc moc! Stejně nejspíš u druhého, max. třetího filmu vytuhnu, což je mým dobrým zvykem. :D Ještě předtím jdeme s kámoškou na nějaké nákupy, což znamená že nebudu doma na oběd. No jo, další problém. Ale možná si něco zabalím s sebou, protože jít k tomu najíst ještě v obchoďáku, můžu si hodit rovnou oprátku.Jídelníček 7.8.

7. srpna 2013 v 20:42 | Piggy |  Co jím...
Snídaně: krtkův dort :D
Svačina: mistička odtučněného tvarohu s malinami a boruvkami
Oběd: zapečené brambory se sýrem a šunkou (zbyteček od včera)
Svačina: celozrnný rohlík s Lučinou, 3 plátky kuřecí šunky
Večeře: meloun, rýžový plátek
Pohyb: úklid, procházka, /teď se chystám na nějaké cviky na břicho/

Tak krtkův dort už je naštěstí pryč. Zítra k snídani nejspíš budou cereálie. Už mi fakt chyběly, normálně je mám k snídani defakto každý den, ale když už je ten dort, tak je nejmenší hřích dát si ho k snídani, že... ;) Dopolední sváči by se člověk najedl snad i pohledem.:) A borůvky (kanadské) jsou z vlastní zahrádky, mňam.
Celý večer mně ale honí mlsná. Děs. Ale odolávám...