Dej si facku, tlusťochu!

27. srpna 2013 v 9:39 | Piggy |  Jak to zvládám...
Ano, přesně to jsem si říkala včera večer po svém žravém záchvatu... Ach bože. Čekala jsem, kdy přijde ten (již dobře známý pocit), kdy se ve Vás z ničehonic probudí ta šelma, která ovládá Vaše tělo a nutí ho jíst, jíst a žrát. Vaše vůle se neztratí, je pořád na povrchu, ale není dostatečně silná na to, aby šelmu zastavila. Prostě to nejde. Neovládáte se.
A to se mi stalo včera. Večer samozřejmě.
Následují výčitky, bědování, mísící se s pocitem přežrání. Co může být lepšího, že?
Rozhodla jsem se svůj včerejší jídelníček nezveřejňovat. Uklidňuji se tím, že když je to jednou, nic až takového se nestalo. Musím se držet dál. Dneska to bude jiné. Šelma je nažraná a spokojeně odpočívá.
Ranní váha 77,1 kg. Pokud se to zítra přehoupne pod sedmičku, v což zbožně doufám, mohu si přidat další datum do menu.
Musím se pochlubit, že jsem objednaná na konzultaci k výživářce. V ceně je celková analýza fyzické kondice a povídání o jídelníčku a pitném režimu. Je to zařízeno přes kamarádku, tudíž je to za skvělou cenu 299 Kč! Jsem doopravdy zvědavá, co se dozvím (kromě toho, že mám nadváhu a mám jíst pravidelně). Mohlo by mě to trochu nakopnout.
A dneska mě čekají nákupy. Na víkendové oslavě jsem si roztrhla svoje nejoblíbenější kalhoty. :( Takže mě zas čeká odpoledne plné stresů s výběrem nových kalhot. Nicméně mám v plánu si zaručeně zlepšíít náladu čím? Koupí nových běžečkých bot! Své "staré" Dart 9 jsem se rozhodla si ponechat na tělák (ač mám teď zákaz cvičení na minimálně 2 měsíce) a už mám vyhlídnuté nové miláčky. Myslím, že to bude nejlepší motivace pro moji klíční kost, aby se co nejrychleji hojila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama