Harry Potter night

9. srpna 2013 v 15:41 | Piggy |  Jak to zvládám...
Zdravíčko! :)
Mám dnes doopravdy pozitivní náladu, o níž se musím podělit.
Jak jsem se již včera ráno zmiňovala, konala se včera u kamarádky filmová noc. Výběr filmů se značně zjednodušil po šokujícím zjištění kamaráda, že na světě existuje někdo, kdo viděl pouze dva první díly Harryho Pottera. Ano, tím zaostalcem jsem já. Z filmové noci se tedy stala ryze čarodějnická záležitost. Začalo se třetím dílem a jelo se do dnešního dopoledne. Rozhodně jsem dnes o něco "vzdělanější", avšak rozhodně únava byla silnější, tudíž díly od Fenixova řádu dál si pamatuji spíše v útržcích. Akce neměla chybu. Obličej Harryho jsem po 6 hodinách nemohla sice již téměř vidět, avšak tváře polospících či spících kamarádů kolem (když jsem zrovna bděla já) jsou zážitkem. Ano, o nic lépe jsem nevypadala... Fotky jsou přímo skvostné. :D
Před chvílí jsem přijela domů, kde zrovna nikdo není (jak já to miluji...), dala si oběd a za chvilku mám v plánu zalehnout, trochu dospat a narovnat si tělo, které spánkem v nelidské pozici s kamarádovou snad půltunovou hlavou na (zdravém ;)) rameni v kombinaci s nepohodlnou ortézou, dostalo zabrat. Mimo to jsem se po návratu domů vážila. 78,2 kg! Další téměř kilo dole! Jsem unavená, ale je mi moc fajn.
Krom toho jsem si udělala včera ohromnou radost v podobě koupě knížky. To už jsem doopravdy dlouho neudělala. Jedná se o Bouři mečů od George R. R. Martina a už se nemůžu dočkat, až začnu číst. Až se prospím... ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs.Discipline Mrs.Discipline | Web | 9. srpna 2013 v 17:45 | Reagovat

Cože?! Já jsem na HP odkojená! :D Knížky jsem četla snad.. nesčetněkrát. A samotnou trojku znám téměř zpaměti. :D
No, jsem ráda, že jsi si to užila :) Pak určitě podej recenzi na tu knihu, taky ráda čtu :3 A.. dobrou noc. :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama