Koňskej absťák

11. srpna 2013 v 9:35 | Piggy |  Jak to zvládám...
Zdravíčko! :)
Včera byl zvláštní den. Téměř nevím, co jsem dělala... Ono to vlastně možná bude tím, že jsem nedělala skoro nic. :D
Už jsem si zvykla na to, že celé dopoledne běhám po domu jako víla v noční košili. Převléknout se se vždycky přinutím až na oběd. Tedy občas. Ono je pro mě s tou zlomeninou takový převlíkání ještě pořád pekelně těžkej úkol. :/ Ale líná jsem taky, to zase jo... Takže celý dopoledne většinou kreslím nebo čtu.
Po obědě jsem vyrazila ke koním, že je vezmu na lonž a alespoň odpoledne strávím nějak smysluplně. Jenže pak jsem se dozvěděla, že je majitel už vzal oba jezdit. Ti budou utahaní, chudáci. Taky vím, že je na mě tak trochu naštvanej, že jsem si ten úraz udělala zrovna na prázdniny. Měla jsem tam být každý den a s klukama makat. Možná bychom si zajeli nějaký závůdky. A ono ne. Mam děsnej absťák. Chodim s klukama do kruhovky a lonžuju, ale neposadím se na ně ještě minimálně měsíc. Navíc cítím, že jsem tam potřeba. Majitel jezdí jako prase, kamarádka je pořád pryč a když je náhodou tady, stejně na ni musím při ježdění dohlížet. Všechnu práci, kterou jsem s nimi udělala, bude za tu dobu fuč. Achjo, achjo, achjo. :( Takže ve stáji jsem se otočila a jela zas domů, kde jsem dělala překvapivě zase houby.
Dneska jedeme s rodinkou na Zvíkov. Bude to poprvé, co za tyto prázdniny opustím Prahu. A jsem zvědavá, co na to bude říkat moje ruka a rameno, které pekelně bolí i při kratších procházkách.
Držte mi palce a užívejte prázdnin dokud můžete! :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andie Andie | Web | 11. srpna 2013 v 9:56 | Reagovat

to je škoda, že máš úraz zrovna na prázdniny, kdy si toho s koňmi můžeš užít nejvíc :/ ať je ti brzy lépe! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama