Žiju!

21. srpna 2013 v 12:31 | Piggy |  Jak to zvládám...
Velice se omlouvám za svou několikadenní neaktivitu bez jakéhokoliv upozornění apod. Musím vás uklidnit, že jsem stále mezi živými a na blog jsem nezanevřela. Důvod mého zmizení byla nabídka na poslední chvíli jet s kamarádkou na chatu. V tom fofru jsem opravdu neměla čas napsat na blog.
Od včerejšího večera jsme zpět. A musím vám říct, že jediný můj výlet o těchto prázdninách se povedl na výbornou. :) Nebudu rozepisovat, co kdy a jak jsme dělaly, ale zkrátka budu mít na tyto prázdniny ještě jinou vzpomínku než zlomenou klíční kost.
Jediný problém. Znova opakuji, že se jednalo o výlet k babičce. A jak všichni víte, babička a hubnutí k sobě jdou asi jako ďábel a kříž. A to ani nemusí být vaše babička. Takže teď stravování nebylo tak úplně podle mých představ. Na váhu jsem dnes ráno stoupala s oroseným čelem, ale ukázala mi 77,8 kg, což znamená, že jsem naštěstí nic nepřibrala, pouze jsem se zbrzdila v ubírání. Ode dneška zase pokračuji. Zapisovat si tam jídelňáky by opravdu žádnou cenu nemělo, takže také ode dneška.
A mám jednu super zprávu!
Dnes ráno jsem byla na kontrole u chirurga a na rtg byl konečně viditelný alespoň malý svalek utvářející se mezi úlomky. Po chvíli přemlouvání pan doktor přistoupil k sundání ortézy, která už se za těch 8 týdnů téměř stala mou součástí. Ale pěkně otravnou součástí. Mojí radost z toho, že se můžu opřít o vlastní záda a nevypadám jako robot však hned pan doktor přebil tím, že na koně si nesednu ještě tak 2 měsíce(!). A na stejnou dobu mi napsal omluvenku na tělocvik... :(
Budu teď na nějakou dobu ještě větší mrzák. Ramena jsou tak oslabená, že mám problém unést vlastní ruce a pravou ruku většinu času ještě stejně budu muset nosit v závěsu na šátku a hýbat s ní můžu mnohem míň než předtím s ortézou. Nicméně už se nemůžu dočkat, až se dnes po takové době konečně vyspím v lidské poloze a v noci se nebudu probouzet s odkrvenýma rukama. Juchůů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna S/Sachiko Slečna S/Sachiko | Web | 22. srpna 2013 v 10:03 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi zpátky, a že sis to užila.. :)) Jinak gratuluju k sundání, zdraví je důležité :)

2 skinny-perfect-princess skinny-perfect-princess | Web | 22. srpna 2013 v 11:50 | Reagovat

Já bych nevydržela, kdybych měla něco v orteze :D.. no spíš, se mnou by nikdo nevydržel jak bych byla protivná:D..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama