Nástup do školy tak trochu jinak.

2. září 2013 v 21:43 | Piggy |  Jak to zvládám...
První školní den je den, který v každém z nás, školou povinných, vyvolává rozporuplné emoce, většinou negativního charakteru. Rozloučit se s prázdninami jsme se rozhodli klasicky v jedné příjemné hospůdce v centru. Vzhledem k tomu, že už nějakou dobu platí nepsané pravidlo, že organizováním podobných akcí jsem povinna já, ujala jsem se toho s vervou a svolala opravdu téměř celou třídu. Bylo to moc moc fajn.
Zůstala jsem samozřejmě mezi posledními, kteří hospodu opouštěli po zavíračce a uvolněná nálada nás nakopla k uskutečnění plánu, se kterým už si nějaký ten pátek pohráváme... Jet non-stop do rána a jít rovnou do školy.
Stalo se.
Dostatečně praštění na tuto akci jsme se nakonec ukázali jen já s dvěma kamarády. Známé firmy. Musím říct, že jsem si dlouho neužila nic tolik jako předešlou noc. Odebrali jsme se na Petřín, kde jsme se v přítomnosti nějakého toho destilátu zhruba do sedmé hodiny ranní bavili povídáním, blbostmi na hřišti, očasným procházením. Není nic hezčího než pozorovat z Petřína vycházející slunce a ve čtyři hodiny ráno se jít projít po Karlově mostě...
Sranda začala, když jsme ráno málem nestihli přijít do školy včas. V metru potkáváme známě tváře, ještě upravenější a vyvoněnější než obvykle. Už na první pohled mezi ně úplně nezapadáme.A tak jsme šli první školní den do lavic s ohromnou kocovinou. Bylo to víc než boží.
Ve zkratce další novinky... Po návratu domů jsem se vážila. Konečně pod 77 kg. :) Také mám už pár dní obarvené vlasy. Většina lidí by mě nejraději ukamenovala, jak se někdo s přírodní čistou blond může barvit. Já jsem se změnou spokojená. Nyní mám tmavě medovou hnědou.
Mějte se krásně a přežijte nástup do školního procesu ve zdraví. Teď už mažu do poslete pokračovat v dospávání předešlé noci.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Demi Demi | Web | 2. září 2013 v 22:13 | Reagovat

Wow,tak to jsem ráda,že sis to užila..zní to fakt parádně :) a gratuluju k váze,jsem ráda,že se daří..

2 Eve* Eve* | E-mail | Web | 3. září 2013 v 10:01 | Reagovat

Blahopřeju k váze. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama